Tlakové čištění fasád

ZJISTIT CENU

Jakékoliv silně znečištěné fasády odborně zbavíme povlaku ze smogu a prachu, usazenin z komínů, sazí nebo výparů z kuchyně. Zbavíme dům mikroorganismů a zeleného povlaku z řas a plísní. Čistíme šetrně abychom fasádu nepoškodili.

Pokud fasádu nečistíte, vzniklé kolonie mikroorganismů ji značně znehodnotí.

Zateplené fasády by se měly čistit jednou za 3 až 8 let. Zateplení totiž snižuje cirkulaci vzduchu a ve vlhku s nedostatkem slunce nestíhají zdi pořádně proschnout, velice často bývá viditelně postižená severní strana domu.

Kromě pravidelného čištění je možné mytí od prachu po stavebních úpravách, celkové mytí před prodejem nemovitosti, umytí uhelného prachu nebo kuchyňských výparů komínu. Vyčistíme i okolí domu, terasy, altány, příjezdové cesty.

Z fasády vašeho domova odstraníme stopy po prachu, smogu, sazích z komínů či výparech z fabrik. Dbáme na to, abychom fasádu nepoškodili, což nám umožňuje výšková technika a odborný personál.

Pokud chcete, aby domov vaší rodiny vypadal jako nový, či rodinný dům prodáváte a chcete zvýšit jeho atraktivitu a poptávku po něm, jsme pro vás ti praví.

Jak nám to jde?